جمعه 15 آبان‌ماه سال 1388 ساعت 09:46 ب.ظ

دختر دانش‌آموزی که از سوی پسر همسایه بشدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، خواستار تعقیب او شد.

این دختر نوجوان در حالی که از ناحیه چشم و صورت دچار آسیب مشهود شده بود، گفت: این جوان از مدتها پیش با قرار گرفتن در مسیر رفت و آمد مدرسه‌ام به من ابراز علاقه می‌کرد و حتی یکبار هم قصد داشت، برای این کار به منزل ما بیاید، اما با مخالفت والدینم روبه‌رو شد.

وی در تشریح علت این مخالفت اظهار کرد: هر دو ما از نظر سنی دارای شرایط مناسبی نبودیم و علاوه بر این، من به او علاقه ندارم و در وضعیت فعلی هم قصد ازدواج ندارم و می‌خواهم به تحصیلاتم ادامه بدهم.

دختر نوجوان در حالی که بشدت می‌گریست، ادامه داد: روز گذشته، او مجددا راه مرا سد کرد و قصد داشت به زور وارد منزلمان شود و اقداماتی کاملا غیرعادی انجام داد که حاکی از استفاده او از مشروبات الکلی بود، بنابر این خودم را به سرعت به داخل کشانده و منتظر ماندم تا خانواده‌ام از راه برسند و بتوانم موضوع را با آنها در میان بگذارم.

وی همچنین به ماموران گفت: در جریان این درگیری، او مرا بشدت مورد ضرب و شتم قرار داد و از ناحیه صورت و چشم دچار آسیب شدم و امروز به ناچار، خودم اقدام به شکایت علیه این پسر مزاحم کردم.

با تسلیم شکایت این نوجوان، بازپرس شعبه پنجم دادسرای اصفهان دستور تعقیب فرد خاطی را صادر کرد تا جزئیات واقعه برای رسیدگی به ادعای شاکی روشن شود.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo